Pływamy 25-lat

Klub Kajakowy PTTK "GWDA" Piła

CELE SPŁYWU
- Integracja środowiska turystów kajakarzy
- Popularyzacja czynnego wypoczynku poprzez uprawianie turystyki kajakowej
- Zapoznanie turystów kajakarzy z walorami turystyczno-krajoznawczymi regionu
- Wyzwolenie ukrytych talentów

1. WARUNKI UCZESTNICTWA
- zapoznanie się z zasadami ustalonymi w niniejszym REGULAMINIE oraz zobowiązanie się do ich przestrzegania potwierdzając to własnoręcznym podpisem (Dz.U.Nr 55 z dnia 04.06.2001r.).
- umiejętność pływania
- wiek: ukończone 18 lat /osoby niepełnoletnie pod opieką osób pełnoletnich i za pisemną zgodą rodziców/.
- wpłata wpisowego
- turyści biorą udział w spływie na własnym sprzęcie. Istnieje możliwość rezerwacji u organizatora miejsca w kajaku . Koszt miejsca w kajaku organizatora za cały czas trwania spływu wynosi 25,-zł. UWAGA! ILOŚĆ KAJAKÓW OGRANICZONA, o miejscu w kajaku decyduje kolejność wpłat!

2. ORGANIZATORZY
Katarzyna Kasior

Kwatermistrz - Regina Massalska - Czadankiewicz

Koordynator - Czesław Dobosz

3. WPISOWE
105,- dzieci do lat 14
125,- pozostali uczestnicy
Do wpisowego należy doliczyć opłatę 25,- za miejsce w kajaku za cały okres spływu.
Turyści biorący udział na własnym sprzęcie mają możliwość skorzystania z transportu organizatora za dodatkową opłatą.

4. ZGŁOSZENIA
Pisemne, telefoniczne lub osobiste z podaniem imienia, nazwiska, adresu i nr PESEL, oraz zamiaru korzystania ze sprzętu organizatora (bądź nie) – kierować należy do dnia 10.06.2017r. na adres:
- osobiście do Kwatermistrza – Reginy – tel. 728 504 441 ;
- lub Klub Kajakowy PTTK Gwda, 64-920 Piła, ul. Kwidzyńska 8
Zgłoszenie uważa się za aktualne po otrzymaniu wpłaty wpisowego. Wpłata wpisowego gotówką przy zgłoszeniu, lub na konto : 71 1160 2202 0000 0001 4932 4527 z dopiskiem Świętojańskie Kajakowanie 2017 i nazwiskiem uczestnika.

5. ŚWIADCZENIA:
- miejsce na polu namiotowym w Krępsku
- ubezpieczenie NW
- przewóz osób i bagaży z Piły na miejsce biwaku w Krępsku
- przewóz bagaży z biwaku na metę spływu
- przewóz uczestników na start poszczególnych etapów
- śniadanie w sobotę,
- obiadokolacja w sobotę,
- śniadanie w niedzielę
- pamiątka spływowa,
- nagroda dla najciekawiej przebranych osób – temat przebrania WITAMY W SAN ESCOBAR

6. PROGRAM IMPREZY:
Piątek:
17.50 - zbiórka uczestników z gotowymi wiankami na ul. Kwidzyńskiej 8 w Pile, lub na polu namiotowym w Krępsku (w przebraniach), wyjazd autokaru z Piły
przystanek w Krępsku(Bar Krępsko „Pod Słoniem”), pozostawienie sprzętu biwakowego na polu namiotowym, zabranie tych uczestników, którzy wcześniej dojechali na własną rękę.
19.oo - przyjazd do Płytnicy, ocena strojów i wianków, puszczanie wianków,
19.00-20.30 - spływ w przebraniu Gwdą do Krępska(6 km) – Temat przebrania – WITAMY W SAN ESCOBAR!
21.00 - rozpoczęcie ogniska
Nocna biesiada przy ognisku.

Sobota:
8.30-9.30 – śniadanie w Barze Krępsko
09.30 odjazd autobusu do Szwecji (nie czeka! – to my czekamy na niego)
10.30 wodowanie w Szwecji, następnie spływ Piławą do Krępska(parking nad Piławą) (21km)
16.00-16.30 załadowanie sprzętu na przyczepę i przejście piesze (ok.2 km) do miejsca biwaku
17.30 – obiad w Barze Krępsko,
19.00 - zabawy rekreacyjne Zachęcamy do zabrania własnego sprzętu do zabawy / konkursów, może uda się zagrać w coś zupełnie nowego?
21.00 ognisko, nocleg ?..

Niedziela:
8.30-09.30 – śniadanie w Barze Krępsko,
10.00 - załadowanie sprzętu biwakowego na przyczepę jadącą do Piły,
10.30 -16.00 oficjalne zakończenie Spływu i spływ Gwdą do Piły (17 km),
ok.16.00 – zakończenie spływu (wyczyszczenie kajaków, zdanie sprzętu)
w Bazie Klubu Kajakowego „Gwda”(Piła,
Kwidzyńska 8)

Życzymy dobrej pogody i wspaniałych wrażeń – w imieniu organizatorów
Katarzyna Kasior

Gładka jest woda tam, gdzie strumień płynie głęboko.(W.Shakespeare)